kunafa chocolate bar Things To Know Before You Buy
The bar expenses about $20 for an 8-ounce piece. It’s manufactured with large-high quality ingredients and care. Mainly because it’s so preferred, only some can be obtained at any given time.If I could talk to my young self, I’d unquestionably say, “Don’t keep back again—embrace your creativeness!” There were instances I hesitated to